Spanje › Cantabrië › Santillana del MarHotel Casa del Marqués
- Rustige ligging
- Toegankelijk voor mindervaliden
- Strand
- incl. vlucht
- Charleroi
- 16 nov 2026 · 8 dagen
- Logies
Spanje › Cantabrië › Santillana del Mar
Spanje › Cantabrië › Santillana del Mar
ReisblogOntdek Spanje in 2026: van bruisende steden tot loungen op de Balearen. Tips, streken en de mooiste hotels voor jouw volgende vakantie.
Lees meerDe voordeligste reis op deze pagina kost nu € 449De prijs hangt af van je vertrekdatum, de reisduur en de verzorging. Op dit moment staan er 2 reizen naar Santillana del Mar online.
Naar Santillana del Mar vlieg je vanaf Amsterdam, Brussel en Charleroi. In het filter "Ik wil vliegen vanaf" kies je jouw luchthaven, dan zie je meteen wat de reis vanaf dat vliegveld kost.
Voor een strandvakantie zijn mei, juni, juli, augustus, september en oktober het warmst (gemiddeld 31°C). In april is het aangenaam en zijn de prijzen vaak lager. De cijfers zijn gemiddelden over de laatste tien jaar.
Gemiddelde maximumtemperatuur per maand in Santillana del Mar: januari 16°C, februari 17°C, maart 19°C, april 21°C, mei 24°C, juni 28°C, juli 31°C, augustus 31°C, september 28°C, oktober 24°C, november 19°C, december 16°C.
In Santillana del Mar kun je kiezen uit Logies en Logies/Ontbijt. Filter op "Verzorgingstype" om alleen de reizen met jouw verzorging te zien.
Bij een pakketreis naar Santillana del Mar zitten de vlucht, het verblijf en de bagage volgens de reisvoorwaarden van de reisorganisatie in de prijs, plus de transfer als de reisorganisatie die meelevert. Je boekt met SGR-garantie en het Calamiteitenfonds, en je ziet op de hotelpagina precies wat er bij jouw reis is inbegrepen.
Voor Spanje heb je een geldig reisdocument nodig; binnen de EU volstaat een paspoort of identiteitskaart. Reis je buiten de EU, check dan vooraf op nederlandwereldwijd.nl welke documenten en inentingen gelden. Een reisverzekering kun je bij het boeken meteen meenemen.