✓Géén boekingskosten
✓Boek met zekerheid
✓Beste prijsgarantie
✓Persoonlijk contact
Reisknaller

Vakantie Het noorden van Portugal

3 reizen gevonden in Het noorden van Portugal

Toont 1–3 van 3
Tempus Hotel & Spa foto 1Tempus Hotel & Spa foto 2Tempus Hotel & Spa foto 3Tempus Hotel & Spa foto 4
Portugal › Het noorden van Portugal

Tempus Hotel & Spa

  • Wellness & sauna
  • Toegankelijk voor mindervaliden
  • Zwembad
7.6 Uitstekend Hotel368 klantbeoordelingen
p.p. vanaf€316
  • incl. vlucht
  • Charleroi
  • 6 jan 2027 · 6 dagen
  • Logies
Bekijken
Casa da Portela de Sampriz foto 1Casa da Portela de Sampriz foto 2Casa da Portela de Sampriz foto 3Casa da Portela de Sampriz foto 4
Portugal › Het noorden van Portugal

Casa da Portela de Sampriz

  • Gratis parkeren
  • Zwembad
9.6 Fantastisch Hotel41 klantbeoordelingen
p.p. vanaf€411
  • incl. vlucht
  • Charleroi
  • 10 okt 2026 · 6 dagen
  • Logies/Ontbijt
Bekijken
Casa do Correio-Mor foto 1Casa do Correio-Mor foto 2Casa do Correio-Mor foto 3Casa do Correio-Mor foto 4
Portugal › Het noorden van Portugal

Casa do Correio-Mor

7.3 Uitstekend Hotel43 klantbeoordelingen
p.p. vanaf€367
  • incl. vlucht
  • Brussel
  • 25 sep 2026 · 6 dagen
  • Logies/Ontbijt
Bekijken

Reis-inspiratie uit onze blog over Het noorden van Portugal

Veelgestelde vragen over Het noorden van Portugal

  • De voordeligste reis op deze pagina kost nu € 316De prijs hangt af van je vertrekdatum, de reisduur en de verzorging. Op dit moment staan er 3 reizen naar Het noorden van Portugal online.

  • Naar Het noorden van Portugal vlieg je vanaf Amsterdam, Brussel, Charleroi, Düsseldorf, Eindhoven, Keulen, Maastricht, Rotterdam en Weeze. In het filter "Ik wil vliegen vanaf" kies je jouw luchthaven, dan zie je meteen wat de reis vanaf dat vliegveld kost.

  • Voor een strandvakantie zijn juni, juli, augustus en september het warmst (gemiddeld 28°C). In april, mei en oktober is het aangenaam en zijn de prijzen vaak lager. De cijfers zijn gemiddelden over de laatste tien jaar.

  • Gemiddelde maximumtemperatuur per maand in Het noorden van Portugal: januari 16°C, februari 16°C, maart 18°C, april 20°C, mei 22°C, juni 25°C, juli 28°C, augustus 28°C, september 26°C, oktober 23°C, november 19°C, december 16°C.

  • In Het noorden van Portugal kun je kiezen uit All Inclusive, Halfpension, Logies, Logies/Ontbijt en Volpension. Filter op "Verzorgingstype" om alleen de reizen met jouw verzorging te zien.

  • Bij een pakketreis naar Het noorden van Portugal zitten de vlucht, het verblijf en de bagage volgens de reisvoorwaarden van de reisorganisatie in de prijs, plus de transfer als de reisorganisatie die meelevert. Je boekt met SGR-garantie en het Calamiteitenfonds, en je ziet op de hotelpagina precies wat er bij jouw reis is inbegrepen.

  • Voor Portugal heb je een geldig reisdocument nodig; binnen de EU volstaat een paspoort of identiteitskaart. Reis je buiten de EU, check dan vooraf op nederlandwereldwijd.nl welke documenten en inentingen gelden. Een reisverzekering kun je bij het boeken meteen meenemen.