Anoniem
GeverifieerdAMSTELVEEN, NL • 24 oktober 2025
Goed hotel op een mooie locatie.Schoon.
Alles perfect geregeld door Elsje Wor van - de reisorganisatie -.Een groot compliment voor haar.
Op naar Benalmádena
Benalma Hotel ligt pal aan het strand in Benalmádena Costa, op de eerste lijn aan Playa Bonita. De zone is relatief rustig, ideaal voor rustzoekers, al zijn winkels, restaurants en het strand gemakkelijk te bereiken. De luchthaven van Málaga is ongeveer 17 km verderop, dus in de auto ben je binnen een klein halfuurtje op het vliegveld.
Het hotel heeft veel voorzieningen. Er zijn twee buitenzwembaden, waaronder één speciaal voor volwassenen met infinity-effect en zonneterras, en een zwembad voor families met glijbanen. Je vindt er een spa/wellnessgedeelte met sauna, stoombad en massages. Er is een 24-uursreceptie, fitnessruimte, rooftop-lounge en een bar op het dak (Sky Bar) met uitzicht. Voor kinderen is er een kinderclub en animatie, en er zijn minigolf en tafeltennis om actief te zijn. Ligbedden, parasols, handdoekservice bij het zwembad maken het verblijf comfortabel.
De kamers zijn vrij modern ingericht en comfortabel. Er zijn verschillende types, waaronder kamers met zeezicht (Premium of Grand Sea View) en grotere kamers of suites voor families. Alle kamers hebben balkon of terras, airconditioning, badkamer met douche/bad, minibar, bureau en de meeste kamers bieden uitzicht op zee. Voor gezinnen zijn er kameropties waarin naast het bed ook een slaapbank aanwezig is.
Er is voldoende aanbod voor wie actief wil zijn of wil ontspannen. De fitnessruimte is modern uitgerust. Voor ontspanning is er de spa/wellness, de rooftop met jacuzzi’s en een Sky Lounge. Voor kinderen is er animatie overdag, een kinderclub en zwembad met glijbanen. Voor avondentertainment zijn er shows en avondactiviteiten in het hotel. Ook is er directe strandtoegang, wat extra mogelijkheden biedt voor strandwandelingen of zwemmen.
Het hotel beschikt over drie restaurants. Seaview Kitchen is het buffetrestaurant met show-cooking, ideaal voor ontbijt, lunch en diner. Er is daarnaast een Aziatisch restaurant (BThai) en een strand/Mediterrane stijl restaurant (Bonita Beach) voor lunch en à-la-carte diners. Verder zijn er meerdere bars waaronder een lobbybar, zwembaar en een sky bar op het dak voor drankjes en cocktails bij zonsondergang. Voor gasten met all-inclusive is vaak een selectie maaltijden, snacks en dranken inbegrepen.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Benalma Hotel Costa del Sol
Anoniem
GeverifieerdAMSTELVEEN, NL • 24 oktober 2025
Alles perfect geregeld door Elsje Wor van - de reisorganisatie -.Een groot compliment voor haar.
Simone Boenki
GeverifieerdApeldoorn, NL • 18 juni 2025
Wij hebben een heerlijke tijd gehad in Benalma Hotel. Alles was prima verzorgd, schoon en het eten was goed! De medewerkers van het hotel waren zeer vriendelijk en altijd behulpzaam. Bij aankomst zagen we dat we in bad moesten douchen, iets wat voor mijn moeder die slecht ter been is, onmogelijk was. Nadat we dit aanga…
Anoniem
GeverifieerdAmmerzoden, NL • 17 maart 2025
Fijne locatie, goed hotel, vriendelijk personeel.
Loonen
GeverifieerdSIMPELVELD, NL • 22 februari 2025
Vriendelijke ontvangst maar vervolgens een folder over voorzieningen die niet beschikbaar zijn zoals welness restaurant (thais), zwembad, airco. Ontbijt was goed met voldoende keuze. Kamer was verder prima. Locatie voor ons ( met huurauto ) prima
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.