Anoniem
GeverifieerdEMMEN, NL • 25 juni 2026
Goed vakantieadres
Net hotel, goed eten
Op naar Kemer
Het hotel ligt direct aan het strand van Kemer en grenst aan de boulevard. Binnen enkele minuten wandel je naar de jachthaven, winkels en restaurants.
Het zwembad ligt centraal en wordt omringd door een strak aangelegd zonneterras. Daarnaast is er een privéstrand met ligbedden en parasols. Binnen vind je een uitgebreid wellnesscentrum met hamam, sauna, stoombad en diverse behandelingen. Het hotel beschikt verder over meerdere restaurants, bars en een fitnessruimte.
De kamers zijn modern en smaakvol ingericht met een warme, rustige uitstraling. Ze beschikken over airconditioning, televisie, minibar, kluisje en een badkamer met douche of bad en föhn. Veel kamers hebben een balkon.
Overdag kun je gebruikmaken van de fitnessruimte of deelnemen aan lichte activiteiten. In de avond is er regelmatig entertainment zoals livemuziek of een kleine show.
In het buffetrestaurant worden gevarieerde en verzorgde maaltijden geserveerd met zowel Turkse als internationale gerechten. Daarnaast zijn er à-la-carterestaurants voor extra afwisseling. Overdag zijn er snacks en drankjes verkrijgbaar en bij de bars kun je terecht voor een uitgebreide selectie aan alcoholische en non-alcoholische dranken.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Fame Residence Kemer & Spa
Anoniem
GeverifieerdEMMEN, NL • 25 juni 2026
Net hotel, goed eten
Anoniem
GeverifieerdRidderkerk, NL • 15 juni 2026
Hotel waar goed voor je wordt gezorgd; heerlijk genieten dus. De grote hoeveelheid Russen zorgt wel voor een bijzondere sfeer ... Hotel ligt prima gelegen aan het strand en naar 2 kanten toe mogelijkheden om te winkelen.
Anoniem
GeverifieerdNL • 14 juni 2026
Geweldig hotel, wij zijn zelf niet zo van het zwembad dus de zee en het strand zijn belangrijk. Zo helder en schoon, genoeg bedjes voor iedereen en eten en drinken aan het strand. Maar geen zandstrand, das jammer dus zwemschoenen nodig. Echt erg is het niet maar ja moet iets te zeuren hebben. Personeel zo verschikkelij…
Anoniem
GeverifieerdBERGEN OP ZOOM, NL • 13 juni 2026
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.