Anoniem
BERLARE, BE • 18 oktober 2026
Achteruitgang het gaat
Het gaat elk jaar achteruit ,spijtig want onze groep die 2 maal per jaar komt gaat uiteen vallen.
Op naar Side
Dosi Hotel ligt in de wijk Kumköy, vlak bij de badplaats Side aan de Turkse Rivièra. Het strand ligt op ongeveer 700 meter afstand en is te bereiken te voet of met een shuttleservice van het hotel. Het historische centrum van Side ligt op circa 3 kilometer afstand en biedt diverse bezienswaardigheden en winkelmogelijkheden. In de directe omgeving van het hotel vind je ook winkels, restaurants en bars. De luchthaven van Antalya ligt op ongeveer 65 tot 70 kilometer afstand.
Er zijn meerdere zwembaden, waaronder buitenbaden met een kinderbad en waterglijbanen, en zonneterrassen met ligbedden en parasols. Daarnaast beschikt het hotel over een 24-uursreceptie, restaurant, bars, winkels en wifi in openbare ruimtes. Voor ontspanning is er een wellnesscentrum met sauna, Turks bad en massages. Ook voor kinderen zijn er voorzieningen zoals een miniclub en speeltuin.
De kamers van Dosi Hotel zijn eenvoudig maar comfortabel ingericht en voorzien van de nodige basisfaciliteiten. Ze beschikken over airconditioning, een televisie, minibar en vaak een balkon waar je kunt ontspannen. De badkamer is uitgerust met een douche of bad, toilet en haardroger. Sommige kamers bieden extra voorzieningen zoals een kluisje of zitgedeelte.
Sport en entertainment
Gasten kunnen gebruikmaken van de fitnessruimte of deelnemen aan activiteiten zoals aerobics, tafeltennis en beachvolleybal. Overdag organiseert het animatieteam sport- en spelactiviteiten en in de avond zijn er shows en entertainmentprogramma’s. Voor kinderen zijn er een miniclub en speelvoorzieningen aanwezig.
Dosi Hotel werkt met een all inclusive formule waarbij maaltijden en drankjes inbegrepen zijn. In het buffetrestaurant worden ontbijt, lunch en diner geserveerd met een mix van Turkse en internationale gerechten. Daarnaast zijn er meerdere bars, zoals een poolbar en lobbybar, waar je terechtkunt voor drankjes en snacks.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Dosi Hotel
Anoniem
BERLARE, BE • 18 oktober 2026
Het gaat elk jaar achteruit ,spijtig want onze groep die 2 maal per jaar komt gaat uiteen vallen.
Thoolen
GeverifieerdBUCHTEN, NL • 12 oktober 2026
We hebben een super leuke vakantie gehad in hotel dosi alles was naar wens en het personeel was allemaal zeer vriendelijk en heel goed
Bernard
GeverifieerdSchiedam, NL • 6 oktober 2026
Gedateerd hotel, maar alles is netjes en schoon. Kamer was prima met goede bedden. Kamer aan achterzijde is stil, voorzijde muziek overdag en 's-avonds. Eten beetje eentonig maar de smaak was goed, alleen jammer dat er voorverpakt brood is 's-ochtends en geen lekker vers brood om te snijden. 2 zwembaden en helaas een z…
Anoniem
GeverifieerdNIJMEGEN, NL • 21 september 2026
Familiaire hotel op een mooie locatie. Het is een beetje gedateerd maar dat mag de pret niet derven. De prijs is prima in verhouding met wat je krijgt. Vriendelijk personeel. Wij gaan zeker nog eens terug
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.