Anoniem
GeverifieerdHasselt, BE • 18 juli 2025
Goed onderhouden hotel met goed eten, minder vriendelijk personeel en slechte communicatie
Op naar Santa Eulalia
Dit complex begroet de gasten in Es Canar.
Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Verschillende faciliteiten en diensten – zoals een kluis en een tv-ruimte – behoren tot de aangeboden voorzieningen. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. Een lift en faciliteiten voor rolstoelgebruikers zijn voorhanden. De kinderen kunnen zich op de speelplaats naar hartelust uitleven. Desgewenst beschikken de reizigers over parkeerplaatsen.
In de kamers is airconditioning voorhanden. Tot de standaarduitrusting van de meeste kamers behoort een balkon dat voor extra rust en ontspanning tijdens het verblijf zorgt. De uitrusting van de kamers bestaat uit een kitchenette, een thee-/koffiezetapparaat, een televisie en een kluis. In de badkamers vinden de gasten een föhn. Daarnaast zijn rolstoelvriendelijke kamers te boeken.
Het zwemcomplex met buitenbaden en zone voor kinderen is geschikt voor actieve ontspanning en aquarobicstrainingen. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Aan de bar bij het zwembad worden verfrissende drankjes aangeboden. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals tafeltennis, darts en gymnastiek zorgen voor de nodige afwisseling. Kinderen worden in de miniclub liefdevol opgevangen (kosteloos). Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Het hotel beschikt over een restaurant en een bar. Er zijn verschillende boekingsmogelijkheden op het gebied van eten en drinken. De gasten kunnen kiezen uit halfpension en all-inclusive. Een lekker ontbijt levert energie voor de dag, voor de lunch en het diner gebruiken de gasten het afwisselende buffet.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Leonardo Royal & Suites Hotel Ibiza Santa Eulalia
Anoniem
GeverifieerdHasselt, BE • 18 juli 2025
Goed onderhouden hotel met goed eten, minder vriendelijk personeel en slechte communicatie
Anoniem
GeverifieerdEINDHOVEN, NL • 26 juni 2025
Het eten was erg g0ed.
Anoniem
GeverifieerdDREUMEL, NL • 10 juni 2025
Kleine kamers,super klein balkon,,gehorig,mag nergens roken niet eens op je eigen kleine balkonnetje krijg je boete van 250 voor,eten matig,elke dag het zekfde
Anoniem
GeverifieerdAlblasserdam, NL • 30 mei 2025
Mooie plek! Alles netjes en schoon. Fijn personeel. Ontbijt was echt heel goed. Heerlijke vakantie gehad
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.