Op naar San Antonio
azuLine Hotel Llevant
Vind de beste prijs voor jouw reis
Informatie
Ligging
Dit complex bevindt zich op een excellente locatie, direct naast het busstation in het centrum van Sant Antoni. Er zijn veel restaurants, bars, clubs en winkels op slechts een klein stukje lopen van het hotel. Op ongeveer 100 m afstand vinden de gasten aansluitingen op het openbaar vervoer.
Hotelfaciliteiten
Het hotel beschikt over 5 eenpersoons- en 52 tweepersoonskamers en over een lift. Engelstalig personeel bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken. De gasten van het hotel kunnen van een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor, een medische dienst, een transferservice, roomservice en een banketzaal gebruikmaken. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (kosteloos) parkeren. Actieve gasten die de omgeving op de fiets willen ontdekken, zullen de fietsverhuur weten te waarderen, fietsparkeerplekken zijn eveneens voorhanden.
Kamers
Voor een aangename luchtcirculatie in de kamers zorgt airconditioning. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op de stad genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een kingsize bed. Bovendien zijn een kluis en een bureau beschikbaar. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn en Wi-Fi (kosteloos). De badkamers zijn uitgerust met een douche en een bad. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het hotel beschikt over 57 niet-rokerskamers.
Sport/entertainment
Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het hotel ter beschikking. Terwijl de volwassenen in het openluchtzwembad een paar baantjes trekken, komen de kinderen in het pierenbadje aan hun trekken. Op het zonneterras zijn ligstoelen en parasols beschikbaar. In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken en biljart zorgen voor de nodige afwisseling. Veel plezier en amusement biedt een disco. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Eten en drinken
Een restaurant, een eetzaal, een ontbijtzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Er kan een overnachting incl. ontbijt worden geboekt. Een continentaal ontbijt, middag- en avondeten verleiden met een gevarieerd aanbod van gerechten (middageten en diner à la carte). Op speciaal verzoek biedt het verblijf dieetgerechten aan. Daarnaast stelt het hotel speciale menu's beschikbaar. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.
Creditcards
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
Faciliteiten
Hoteltype
Strandhotel
Logement
Hoteluitrusting
Airconditioning
24 uur geopende receptie
Hotelkluis
Wisselkantoor
Kamer
Badkamer
Douche
Ligbad
Telefoon
Maaltijden
Lunch à la carte
Diner à la carte
Dieetkeuken
Speciale aanbiedingen
Sport / amusement
Buitenbad(en)
Kinderbad/gedeelte
Pool-/snackbar
Ligstoelen
Afstanden
Toeristisch centrum
Strand
Zee
Winkelmogelijkheden
Weer & klimaat
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Kaart
Beoordelingen
Beoordeling van azuLine Hotel Llevant
Toelichting
Wat gasten zeggen
Waarom Reisknaller?
Laagste prijs
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Volledig beschermd
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Geen boekingskosten
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
NL klantenservice
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.
