Géén boekingskostencheck
Boek met zekerheidcheck
De beste prijsgarantiecheck
partner logopartner logoidealIATA
MENUarrow red down

Hotel Vibra Lei Ibiza

  • star image
  • star image
hearth iconhearth icon
Main image28 foto’s
Hotel image 1
Hotel image 2
Hotel image 3
Hotel image 4
Logo8.7 Geweldig Hotel

Hotels en vliegmaatschappijen passen voortdurend hun aanbod aan waardoor getoonde prijzen nog kunnen wijzigen. Controleer de prijs en zoek de meest actuele en laagste prijs op.

Vind de beste prijs:

veilig aangesloten bij:
partner logopartner logoideal

We halen de prijzen voor je op, nog even geduld...

vanaf
0,00
per persoon
plane gray
incl. vluchtinfo red
  • calendar grayvertrekdatum/
  • calendar grayterugkomst0 dagen
  • persons grayreisgezelschap/ personen
  • cutleryverzorging/
success

home yellowInformatie

Adults Only

Ligging

Dit goed gelegen gastenverblijf bevindt zich op ca. 500 meter afstand van het stadscentrum van de stad Ibiza. In de nabije omgeving van het hotel vindt u talrijke mogelijkheden om te winkelen, evenals restaurants, bars en discotheken. Het strand van Figueretas bereikt u na ongeveer 50 meter. De historische stadsmuur bevindt zich op ca. 1,5 kilometer afstand.

Hotelfaciliteiten

De 50 kamers, de 2 suites, de 9 studio's, de 16 eenpersoons- en de 22 tweepersoonskamers zijn verdeeld over 5 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. Een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor en een geldautomaat behoren tot de faciliteiten van het hotel. In het hotel is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. Wie met de auto komt, kan deze op het parkeerterrein van het hotel parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een autoverhuur, een medische dienst, roomservice en een wasservice. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur (tegen toeslag) op prijs stellen.

Kamers

Alle kamers zijn voorzien van airconditioning. Tot de standaardinrichting van de meeste kamers behoort een balkon. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. De waardevolle spullen kunnen worden opgeborgen in een kluis. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. In de badkamer, voorzien van een douche en een bad, zijn een föhn en een telefoon aanwezig.

Sport/entertainment

Het zwembadcomplex in de openlucht biedt verkwikkend zwemplezier. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Bij de zwembadbar kunnen de gasten kiezen uit diverse verfrissende drankjes. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals beachvolleybal, duiken, een fitnessstudio, tafeltennis, biljart en een zonnebank zorgen voor de nodige afwisseling. Tot de mogelijkheden op het gebied van entertainment draagt ook een disco bij.

Eten en drinken

Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant, een koffiehuis en een bar. Bij de accommodatie kunnen de gasten een overnachting incl. ontbijt boeken. Een uitgebreid ontbijtbuffet staat garant voor een prima begin van de dag.

Creditcards

De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

facilities iconFaciliteiten

info redGebouwinformatie

  • Aan een hoofdweg gelegen
  • Gebouwd in het jaar: 1982
  • Jaar van renovatie: 2002
  • Verdiepingen - hoofdgebouw: 5

Meer faciliteiten

info redHoteltype

  • Logement
  • Strand
  • Strand
  • Strand

info redBetalingsmogelijkheden

  • American Express
  • Visa Card
  • MasterCard

info redStrand

  • Ligstoelen
  • Parasols

info redHoteluitrusting

  • Hotelkluis: 1
  • Wisselkantoor: 1
  • Liften: 1
  • Bar(s): 1

Meer faciliteiten

info redKamer

  • Badkamer
  • Douche
  • Ligbad
  • Haardroger

Meer faciliteiten

info redSport / amusement

  • Buitenbad(en): 1
  • Ligstoelen: 1
  • Parasols: 1
  • Zonnestudio/solarium: 1

Meer faciliteiten

info redAfstanden

  • Stadscentrum: 500m
  • Toeristisch centrum: 50m
  • Zee: 50m
  • Winkelmogelijkheden: 150m

Meer faciliteiten

info redHygiëne

  • Afstandsregels
  • Verscherpte reinigingsmaatregelen
  • Contactloze check-in/check-out
  • Mondkapjes voor gasten

Meer faciliteiten

map iconKaart

hi

Klantenbeoordelingen via Olery

KLANTEN BEOORDELEN

Hotel Vibra Lei Ibiza

yellow star 1yellow star 2

MET EEN SCORE VAN:

8.7 Geweldig Hotel

UIT 431 REVIEWS, UIT EEN MAXIMUMSCORE VAN 10

Algemeen

8.9

Service

9.6

Locatie

9.5

Faciliteiten

8.5

Eten & Drinken

9.5

Schoonmaak

9.4

Prijs-kwaliteitverhouding

8.6

Waarom De Reisknaller?

De mooiste reizen hebben wij voor je samengesteld. Wij selecteren iedere dag voor jouw de mooiste bestemmingen die je met je auto, het vliegtuig of de trein maar ook met een door jouw gekozen andere manier van vervoer kan bereiken.
  • Met zorg samengesteld
  • Keuze uit mooie reizen
  • Veilig betalen met iDeal
  • Zekerheid van ANVR en SGR
Veilig aangesloten bij:
usp image