Anoniem
GeverifieerdMEIJEL, NL • 14 juli 2026
Superfijn hotel
Anfora is een eeg goed hotel. Mooie, schone kamer, goede bedden, zeer goede douche en een heerlijk ontbijt.
Op naar Es Canar
Hotel Anfora Ibiza staat in de gezellige badplaats Es Canar, op slechts zo’n 50 meter van het strand en op loopafstand van winkels en restaurants. De omgeving is rustig en ontspannen, maar je bent ook snel in het hart van het toeristische gebied. Openbaar vervoer is makkelijk bereikbaar waardoor je andere delen van het eiland goed kunt verkennen. De luchthaven van Ibiza ligt bovendien redelijk dichtbij, wat reizen eenvoudig maakt. Dankzij deze combinatie van strand en bereikbaarheid is de locatie ideaal voor een veelzijdige vakantie.
Het hotel beschikt over twee buitenzwembaden en een kinderbad, omgeven door zonneterras, ligstoelen en parasols—een perfecte plek om te ontspannen onder de zon. Er is een jacuzzi‑gedeelte voor extra rust en wellnessmomenten. Aan de faciliteitenkant vind je verder een 24‑uurs receptie, gratis wifi in de openbare ruimtes, lift en parkeergelegenheid. Voor sportievelingen is er een fitnessruimte en er worden ontspannings‑behandelingen verzorgd. Kortom: het aanbod is functioneel ingericht voor een aangenaam verblijf zonder overdaad.
De kamers zijn modern en verzorgd ingericht, met airconditioning, televisie, gratis wifi en een kluisje. Alle kamers hebben een balkon of terras, zodat je buitenlucht en uitzicht hebt. Voor extra gemak is er in veel kamers een koelkastje of minibar aanwezig. De stijl is licht en eigentijds, met aandacht voor comfort zonder opzichtige luxe. Dankzij de rustige inrichting vormen de kamers een prettige plek om te ontspannen na een dag in de zon of op het strand.
Naast ontspannen aan het zwembad kun je actief zijn in de fitnessruimte waarmee je in vorm blijft tijdens je verblijf. Voor kinderen is er een kinderbad en een speeltuin‑hoek, waardoor het hotel ook geschikt is voor gezinnen. In de omgeving zijn diverse watersport‑ en strandactiviteiten beschikbaar, wat zorgt voor variatie tussen rust en actie. ’s Avonds kun je terecht in de nabijgelegen bars of voor entertainment in de buurt, terwijl het hotel zelf een rustige, comfortabele basis biedt. Zo combineer je ontspanning met voldoende mogelijkheden voor beweging en plezier.
Het hoofdrestaurant serveert ontbijt en diner in buffet‑en à‑la‑carte‑vorm, met mediterrane ingrediënten en internationale variatie. Voor een lichte snack of verfrissend drankje kun je terecht bij de zwembadbar of in de loungebar van het hotel. Dankzij de centrale ligging kun je buiten het hotel ook gemakkelijk terecht in diverse cafés en restaurants voor lunch of diner. De sfeer is informeel en ontspannen, waarmee je zowel binnen de accommodatie als buiten volop kunt genieten van goed eten en drinken.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Hotel Anfora Ibiza
Anoniem
GeverifieerdMEIJEL, NL • 14 juli 2026
Anfora is een eeg goed hotel. Mooie, schone kamer, goede bedden, zeer goede douche en een heerlijk ontbijt.
Anoniem
GeverifieerdBunschoten-Spakenburg, NL • 9 juli 2026
Anfora is echt een aanrader , heel schoon,ziet er prachtig uit,gezellige sfeer,personeel is heel aardig.
Monique
GeverifieerdTilburg, NL • 12 juni 2026
We komen al jaren in dit hotel, het is schoon, vriendelijke personeel uitgebreid ontbijtbuffet dicht bij boulevard en restaurants en winkels
Van Der Veen
GeverifieerdLeeuwarden, NL • 9 juni 2026
Top hotel! Super schoon vriendelijk en gastvrij Aanrader!
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.