Ursula
Geverifieerd's-Gravenhage, NL • 5 oktober 2026
Heel schoon
Fijne vakantie gehad in een super schone hotel met lekker eten en vriendelijk personeel.
Op naar Torremolinos
BLUESEA Al Andalus ligt in Torremolinos aan de Costa del Sol, op slechts enkele minuten lopen van het La Carihuela‑strand en de boulevard met restaurants, cafés en winkels. Het hotel bevindt zich in een rustige maar centrale buurt, op korte afstand van het openbaar vervoer en het treinstation, waardoor de rest van de regio eenvoudig te bereiken is. Het stadscentrum ligt op loopafstand en de luchthaven van Málaga is in ongeveer tien minuten per trein of auto te bereiken. Dankzij deze ligging combineer je strand, cultuur en lokale voorzieningen zonder veel te hoeven reizen.
Het hotel beschikt over een 24‑uursreceptie, gratis wifi in de openbare ruimtes, liften en parkeergelegenheid (tegen extra kosten). Je kunt ontspannen in de buitenzwembadzone met ligstoelen en parasols te midden van verzorgde tuinen. Voor drankjes en lichte snacks zijn er een café, een bar bij het zwembad en een loungebar. Er zijn faciliteiten voor gezinnen en kinderen, en het hotel biedt services zoals bagageopslag en excursieassistentie zodat je verblijf comfortabel verloopt.
De kamers zijn licht en comfortabel ingericht met airconditioning, satelliet‑tv, minibar en een eigen badkamer met haardroger. De meeste kamers hebben een eigen balkon of terras en sommige bieden uitzicht op zee of de tuin. Gratis wifi is aanwezig in alle kamers. De inrichting is praktisch en functioneel, waardoor de kamers geschikt zijn voor koppels, gezinnen of langere verblijven aan de kust.
Het hotel beschikt over een buitenzwembad met een apart kinderbad en zonneterrassen, ideaal om te ontspannen of af te koelen op warme dagen. Voor wie actief wil zijn zijn er mogelijkheden zoals tafeltennis of fietsen/mountainbiken in de omgeving en een animatieprogramma in het hoogseizoen. Er worden regelmatig activiteiten en entertainment georganiseerd, waaronder livemuziek en shows op het terras in de zomer. Het strand en de boulevard direct in de buurt nodigen uit tot watersporten, beachvolleybal of lange wandelingen.
Het restaurant serveert een buffet met internationale en regionale gerechten voor ontbijt, lunch en diner, vaak met een ruime keuze aan warme en koude opties. Voor drankjes en lichte hapjes kun je terecht bij de poolbar, de loungebar of het café, wat prettig is gedurende de dag en avond. In de zomer is er entertainment bij de bar op het terras. Doordat het hotel centraal ligt zijn er daarnaast talloze cafés, tapasbars en restaurants in Torremolinos om de lokale gastronomie verder te ontdekken.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van BLUESEA Al Andalus
Ursula
Geverifieerd's-Gravenhage, NL • 5 oktober 2026
Fijne vakantie gehad in een super schone hotel met lekker eten en vriendelijk personeel.
van Gaal, Luc
GeverifieerdLEENDE, NL • 9 juni 2026
De mening van 14 personen. 4 dagen met geweldige service ! 4 sterren Restaurant, goed ontbijt, lunch en diner. 4 sterren Hotelkamer 7x2 persoons, allemaal mooie ruime kamers, goede bedden, goed werkende airco, goede zuivere badkamer, 4 sterren Zwembad en poolbar goed en gezellig en toch rustig, hier ook allerlei drankj…
Anoniem
GeverifieerdVlijmen, NL • 6 november 2025
Koud eten, beperkte keuze aan gerechten, praktisch geen ruimte. Het hotel is mooi en schoon, behalve het eten.
Anoniem
GeverifieerdSchijndel, NL • 15 oktober 2025
Eten was niet goed en koud. Van af half 11 pas wat te drinken. Bedjes bij het zwembad heel slecht. Als je gedoucht had stond het naar de riolering.
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.