Anoniem
GeverifieerdNL • 15 mei 2025
Slechte kamers, donker, geen vieze geur, geen lucht. Ontbijt redelijk. Wel super locatie midden in de stad.
Op naar Sevilla
Het hotel is gelegen in het centrum van Sevilla. Het ligt vlak bij toeristische attracties als het Alcázar, de Giralda, de kathedraal en het stadhuis. Het hotel is gelegen bij de winkelstraten van de stad, niet ver van de Calle Sierpes, de Calle Tetuan en de Plaza del Salvador in het centrum van Sevilla. Verschillende restaurants en winkels zijn op ongeveer 50 m afstand te vinden en het is vanaf het hotel ongeveer 100 meter naar bars en pubs. Aansluitingen op het openbaar vervoer zijn direct bij het hotel te vinden en het is 25 minuten wandelen naar het station.
De 5 eenpersoons- en de 40 tweepersoonskamers zijn verdeeld over 2 verdiepingen en zijn met 2 liften bereikbaar. 24/24 staat de gasten Engels- en Franstalig personeel aan de receptie met raad en daad bij, het in- en uitchecken is 24 uur per dag mogelijk. Een bagagedepot, een kluis en een geldautomaat bieden de nodige service. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Tot de aangeboden diensten horen een autoverhuur, een medische dienst, roomservice, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. In het zakelijke gedeelte zijn fax en projector beschikbaar.
Airconditioning en een individueel regelbare verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een queensize bed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een televisie en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. Op de kamers ligt de krant klaar. De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad en een bidet. Een föhn en een telefoon zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers.
Het zwembadengedeelte in de openlucht staat garant voor heerlijke verfrissing. De ligstoelen zijn ideaal om van de zon te genieten. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, golfen, een fitnessstudio, een spa, een zonnebank en wandelen zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant, een koffiehuis en een bar. Een uitgebreid ontbijtbuffet, middagmaaltijd en diner zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Dieetgerechten en kindermenu's worden op aanvraag bereid. Bovendien zijn speciale menu's en picknick verkrijgbaar.
De volgende creditcards worden in het verblijf geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Sercotel Las Casas de los Mercaderes
Anoniem
GeverifieerdNL • 15 mei 2025
Slechte kamers, donker, geen vieze geur, geen lucht. Ontbijt redelijk. Wel super locatie midden in de stad.
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.