Anoniem
GeverifieerdSmilde, NL • 28 februari 2026
Prettig hotel
Net hotel, schone kamer, vriendelijk personeel. Het ontbijt is prima, Hotel is op steenworp afstand van de bushalte.
Op naar Lissabon
Turim Europa Hotel ligt in Lissabon in de buurt van de metrostations Picoas en Marquês de Pombal, vlak bij de wijk Avenidas Novas. Vanaf het hotel wandel je in ongeveer vijf minuten naar het plein Marquês de Pombal, en daardoor zijn winkels, restaurants en verbindingen met het openbaar vervoer dichtbij. Het stadspark en groene zones liggen binnen bereik, wat handig is voor wie rust wil afwisselen met stadse drukte. De locatie is praktisch als uitvalsbasis om zowel het centrum als omliggende wijken te verkennen.
Het hotel biedt 24 uur per dag receptie, gratis wifi (in ieder geval in openbare ruimtes), een bar en een restaurant waar lokale en internationale gerechten geserveerd worden. Je vindt er ook parkeergelegenheid (tegen betaling), vergaderruimtes, bagage‑opslag en faciliteiten voor gasten met beperkte mobiliteit. Er is een kleine fitnessruimte en voor gasten met kinderen is er op aanvraag de mogelijkheid voor een babybedje. Voor ontspanning is er een leeszaal en tv‑ruimte beschikbaar.
De circa 100 kamers zijn voorzien van airconditioning, flatscreen‑tv, minibar of koelkast, kluisje, en eigen badkamer met douche of bad. De inrichting is modern en praktisch met houten vloer, en kamers zijn over het algemeen ruim en comfortabel. Sommige kamers bieden uitzicht over de stad. Voor koppels, solo‑reizigers of kleine groepen is er een geschikt kamertype.
Voor sport of bewegen kun je terecht in de fitnessruimte van het hotel. Voor ontspanning is er een rustige lees‑ of tv‑ruimte. Voor echte cultuur, uitgaan of toeristische uitstapjes is het makkelijk om via metro of ov de stad in te gaan de ligging maakt dat je alle bezienswaardigheden snel bereikt. Het hotel fungeert vooral als goede uitvalsbasis om Lissabon te ontdekken.
Het restaurant serveert ’s ochtends ontbijt en biedt de mogelijkheid tot lunch of diner met Portugese en internationale gerechten. In de bar kun je terecht voor drankjes, lichte maaltijden of een avondcocktail. Roomservice is beschikbaar voor gasten die liever op hun kamer eten. Dankzij de ligging zijn ook veel cafés en restaurants op loopafstand voor meer variatie.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Turim Europa Hotel
Anoniem
GeverifieerdSmilde, NL • 28 februari 2026
Net hotel, schone kamer, vriendelijk personeel. Het ontbijt is prima, Hotel is op steenworp afstand van de bushalte.
Anoniem
GeverifieerdBonheiden, Belgie • 15 september 2025
Ik heb spijtig genoeg een slechte ervaring met het hotel Mijn oorbellen die aan de wasbak lagen waren verdwenen, en ben dat gaan melden aan receptie. Men ging dat eens navragen en mij een e-mailtje sturen Dat ze ze niet zomaar terug toveren snap ik maar een mailtje van sorry niet gevonden dat mocht wel .
Anoniem
GeverifieerdMEPPEL, NL • 5 november 2024
Anoniem
GeverifieerdEmmen, NL • 7 april 2024
Het hotel is prima geschikt voor een stedentrip met bushalte dichtbij. Ook te voet is het goed te doen om naar het oude centrum van Lissabon te gaan. Het hotel is van alle gemakken voorzien en het personeel is vriendelijk en hulpvaardig
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.