Anoniem
GeverifieerdSpijkenisse, NL • 29 juli 2026
Goed hotel
Eten was prima, mooi hotel en mooie omgeving, Dorpje wel te ver lopen helaas
Op naar Agia Pelagia
Perfect voor ouders met kinderen ligt het vakantiecomplex in een rustige wijk, op circa 40 minuten met de auto van het toeristencentrum van Agia Pelagia.
In een 4 verdiepingen tellend hoofdgebouw en 4 bijgebouwen staan de gasten 209 niet-rokerskamers ter beschikking. Dit hotel beschikt over 3 liften en een ontvangsthal met een receptie. meertalig personeel helpt bij het in- en uitchecken. De gasten van het hotel ontvangen bij aankomst een welkomstdrankje. Het verblijf is ingericht met een bagagedepot, een wisselkantoor en een drankenautomaat. Wi-Fi is kosteloos aanwezig. Voor gemoedelijke stemmingen zorgt een open haard. In de souvenirshop bestaat de mogelijkheid herinneringen aan de vakantie mee naar huis te nemen. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het verblijf parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, een roomservice tegen betaling, een wekdienst, een wasservice en een piccolo-service. Er liggen dagbladen (gebruik tegen betaling).
Voor een aangename luchtcirculatie in de kamers zorgt airconditioning (kosteloos). Balkon of terras behoort tot de basisuitrusting van de meeste kamers. Extra bedden of kinderbedjes kunnen worden aangevraagd. Een bureau en tegen betaling een kluis zijn eveneens voorhanden. Ook een mini-koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een wekker en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. Voor de gasten is er 's avonds het comfort van een turndownservice. Een keuze uit verschillende kussens belooft een heerlijk comfort. In de badkamers vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Voor ouders met kinderen zijn gezinskamers beschikbaar.
Het zwembadcomplex met 4 buitenzwembaden en 2 pierenbadjes voor kinderen is uitermate geschikt voor actieve ontspanning en aquarobics training. Daarnaast brengen verkwikkende drankjes aan de zwembadbar/snackbar en een waterglijbaan alle waterratten in de allerbeste stemming. Op het zonneterras staan comfortabele ligstoelen en schaduwrijke parasols klaar voor gebruik. Wie lekker wil bewegen, kan van tennis en basketbal genieten. Met aquafitness en tegen betaling jetskiën, motorboot varen, waterfietsen, bananenboot varen, snorkelen en duiken, komen ook de vrienden van de watersport volledig aan hun trekken. Het hotel biedt tal van sportmogelijkheden in het indoorgedeelte aan zoals bijvoorbeeld een fitnessstudio, tafeltennis, darts, gymnastiek en aerobics en tegen betaling ook biljart. Het hotel biedt in het wellnessgedeelte diverse aanbiedingen zoals onder andere hydrotherapiebehandelingen en tegen extra toeslag een sauna, een stoombad, massagebehandelingen, anti-aging behandelingen, een aromatherapie, een cellulitisbehandeling en een voetreflexzonemassage. Tot de andere vrijetijdsmogelijkheden horen een miniclub, een minidisco en livemuziek.
Het horecagedeelte is uitgerust met een lobbybar. De gasten worden in het restaurant (niet-rokers, à la carte en kinderstoelen) culinair verwend. Er kan all-inclusive worden geboekt. Tot de bijzondere extra's van de all-inclusive vakantiegangers behoren onder andere huismerken, dieetgerechten, glutenvrije maaltijden en veganistische maaltijden. Vegetarische gerechten en lactosevrije maaltijden worden op aanvraag bereid. Een bijzondere attractie is live cooking. Internationale merken zijn voor de gasten inclusief.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Blue Bay Resort Hotel
Anoniem
GeverifieerdSpijkenisse, NL • 29 juli 2026
Eten was prima, mooi hotel en mooie omgeving, Dorpje wel te ver lopen helaas
Anoniem
GeverifieerdEersel, NL • 15 oktober 2025
Hotel is gebouwd tegen een heuvel, wat betekent dat er zeer veel trappen zijn. Verspreid over de gebouwen zijn er wel 3 liften. Wat erg positief is: vriendelijkheid personeel, kwaliteit eten, schone kamers. Wel was het eten in de 2 weken dat we er waar waren eigenlijk iedere dag nagenoeg hetzelfde, wat mee variatie had…
Anoniem
GeverifieerdVoorthuizen, NL • 30 mei 2025
Geweldige vakantie gehad. Erg schoon en het eten heel erg goed. Erg heuvelachtig, dus het hotel ligt tegen een heuvel aan. We gaan er zeker naar terug.
Anoniem
GeverifieerdMiddelkerke, BE • 13 september 2024
Personeel is super vriendelijk en behulpzaam. Wij zaten in het bijgebouw met eigen zwembad. Lekker rustig om te liggen en te zwemmen. Zeer vriendelijk personeel aan de bar, zowel in het bijgebouw als het hoofdgebouw.
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.