Géén boekingskosten
Boek met zekerheid
Beste prijsgarantie
Persoonlijk contact
Reisknaller

Op naar Golden Sands

GRIFID Aqua Club Bolero

Vind de beste prijs voor jouw reis

We zoeken de beste prijzen voor je…

Selecteer hierboven een vertrekdatum

Kies een blauwe (beste prijs) of grijze datum om de prijs en beschikbaarheid te zien.

Altijd de beste prijs
  • Vertrekdatum/
  • Terugkomst/
  • Reisgezelschap2 personen
  • Luchthaven/
  • Verzorging/
vanaf
0,00
per persoon
incl. vlucht

home yellowInformatie

Ligging

Dit hotel in de 4-sterrencategorie, ideaal voor strandvakantiegangers, ligt in het centrum van Goudstrand, direct in de buurt van het strand. De dichtstbijzijnde bushalte ligt op 5 minuten lopen, (500 m) afstand. Tot aan de luchthaven Varna (VAR) is het circa 30 km.

Hotelfaciliteiten

In een 8 verdiepingen tellend hoofdgebouw en 2 bijgebouwen staan de gasten 6 suites en 291 tweepersoonskamers ter beschikking. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Op zoek naar het passende herinneringsgeschenk aan de vakantie vinden de gasten geheid iets in de souvenirwinkel. Op het terrein van het verblijf bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (tegen toeslag) of op de parkeerplaats (tegen toeslag) parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, op aanvraag een oppasservice tegen betaling, een autoverhuur, een transferservice, een wasservice, een kapper en een hotelarts. Om de omgeving te verkennen, biedt de fietsverhuur de noodzakelijke uitrusting. In het zakelijke gedeelte zijn fax, projector en flipchart/stiften beschikbaar. Lezingen, presentaties of congressen kunnen worden georganiseerd in een van de 4 conferentieruimtes.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. Tot de basisuitrusting van de meeste kamers behoort een balkon. De met vloerbedekking uitgeruste kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers. Voor de jongste gasten staan kinderbedjes klaar. Er zijn ook een minibar en een bureau en tegen betaling een kluis beschikbaar. Ook een thee-/koffiezetapparaat behoort tot de standaardvoorzieningen. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een flatscreen-tv met satellietzenders en een spelcomputer beschikbaar. Een keuze uit verschillende kussens belooft een heerlijk comfort. In de badkamer, van een douche en een bad voorzien, vinden de gasten een föhn en een make-upspiegel. Het hotel beschikt over niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Het zwembadencomplex met binnen- en buitenzwembaden is een perfecte plek om te ontspannen na een aantal actieve vakantiedagen. Voor kinderen zijn er 2 pierenbadjes aanwezig. Pure ontspanning in het bubbelbad (kosteloos), plezier op de waterglijbaan en verfrissende drankjes bij de zwembadbar – de gasten zullen veel waterpret hebben. Op het zonneterras zijn ligstoelen en parasols beschikbaar. Het verblijf biedt een outdoor sportprogramma met tennis, jeu de boules, volleybal, basketbal, golfen en nordic walking aan en tegen betaling midgetgolf. Er zijn diverse sporten beschikbaar waaronder watersporten zoals windsurfen, jetskiën, waterfietsen, zeilen, aquarobics en aquafitness, tegen betaling ook waterskiën, bananenboot varen, snorkelen en duiken. Het hotel biedt eveneens tal van mogelijkheden voor sportieve indooractiviteiten zoals tafeltennis, darts, gymnastiek en aerobics en tegen betaling biljart en bowling. Het hotel biedt in het wellnessgedeelte diverse aanbiedingen zoals onder andere anti-aging behandelingen en tegen extra toeslag een spa, een sauna, een stoombad, een hamam, een schoonheidssalon, massagebehandelingen en hydrotherapiebehandelingen. Kleine en grote gasten hebben de mogelijkheid om met entertainmentprogramma´s hun verblijf gevarieerder te maken. Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404

Eten en drinken

Een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Een gemoedelijke sfeer en lekkere gerechten krijgen de gasten in 4 niet-roker restaurants (kinderstoelen zijn voorhanden) voorgeschoteld. Er kan een all-inclusive special deal worden geboekt. Aangeboden worden ontbijt, middagmaaltijd en diner. Dieetgerechten, glutenvrije maaltijden en kindermenu's worden op aanvraag bereid. Bovendien zijn speciale menu's en snacks verkrijgbaar.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa en MasterCard.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

facilities iconFaciliteiten

Hoteluitrusting

  • Hotelkluis
  • Wisselkantoor
  • Café
  • Minimarkt

Kamer

  • Badkamer
  • Douche
  • Ligbad
  • Haardroger

Maaltijden

  • Dieetkeuken
  • Speciale aanbiedingen

Sport / amusement

  • Binnenbad
  • Buitenbad(en)
  • Kinderbad/gedeelte
  • Pool-/snackbar

Afstanden

  • Stadscentrum
  • Strand

  • Preventieschermen
  • Afstandsregels
  • Verscherpte reinigingsmaatregelen
  • Contactloos betalen

map iconKaart

award yellowBeoordelingen

Beoordeling van GRIFID Aqua Club Bolero

9,7
Fantastisch Hotel
op basis van 2 reviews

Toelichting

Locatie8.8
Hygiëne9.4
Faciliteiten9.4
Eten en drinken10.0

Wat onze klanten zeggen

A

Anoniem

Geverifieerd

Zwanenburg, NL • 28 juli 2026

10,0
Fijne vakantie gehad

Het is een groot hotel, maar dit voel je toch niet zo. Alles wordt goed geregeld en is netjes. De opzet van het hotel geeft een vriendelijk geheel en het voelt niet druk aan het zwembad ook al is het hoogseizoen. Goede ruime kamers en netjes.

Reis: 13 juli 2026
A

Anoniem

Zeist, Nederland • 5 juli 2019

9,0
Goed hotel alleen voor gezinnen met kinderen en niet voor een alleenstaande persoon.

voor deze hotel moet je te veel trappen lopen voor naar jou kamer te gaan als alleenstaande want dan zit je helemaal bovenin van de accommodatie en dan hebt je ook nog het probleem dat je elke keer als je wilt douchen in de avond of ochtend dat je koud water hebt .

Reis: 1 juni 2019

Waarom Reisknaller?

check

Laagste prijs

We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.

check

Volledig beschermd

Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.

check

Geen boekingskosten

Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.

check

NL klantenservice

Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.