Géén boekingskosten
Boek met zekerheid
Beste prijsgarantie
Persoonlijk contact
Reisknaller

Op naar Castelsardo

Rosa dei Venti

Vind de beste prijs voor jouw reis

We zoeken de beste prijzen voor je…

Selecteer hierboven een vertrekdatum

Kies een blauwe (beste prijs) of grijze datum om de prijs en beschikbaarheid te zien.

Altijd de beste prijs
  • Vertrekdatum/
  • Terugkomst/
  • Reisgezelschap2 personen
  • Luchthaven/
  • Verzorging/
vanaf
0,00
per persoon
incl. vlucht

home yellowInformatie

Ligging

Het hotel ligt op ongeveer 150 m van de zee in Lu Bagnu, 3 km van Castelsardo, een mooie middeleeuwse stad vol monumenten aan de golf van Asinara. Het ligt in het noorden van het eiland Sardinië. De grote toeristische gebieden van Alghero, Stintino, Santa Teresa di Gallura en de Costa Smeralda zijn met de auto in een uur te bereiken. Restaurants, bars, uitgaansgelegenheden en mogelijkheden om te winkelen bevinden zich in de nabijheid. De luchthaven Alghero - Fertilia ligt op ongeveer 60 km afstand.

Hotelfaciliteiten

Het hotel biedt op 4 verdiepingen 4 eenpersoons- en 28 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een bagagedepot en een kluis. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoren een tv-ruimte en een speelkamer. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het hotel parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een medische dienst, een transferservice, roomservice en een eigen shuttlebus.

Kamers

Airconditioning en een individueel regelbare verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De meeste verblijven bieden uitzicht op zee. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed, een queensize bed of een kingsize bed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Verder kunnen de gasten gebruikmaken van een strijkset en een broekenpers. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een televisie, een wekker en Wi-Fi. In de badkamer, voorzien van een douche en een bad, zijn een föhn en een telefoon aanwezig. Als extra service genieten de gasten in de badkamers van cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het verblijf beschikt over gezinskamers en 32 niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. De fitnessstudio biedt gelegenheid om te trainen en nieuwe kracht te tanken. Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404

Eten en drinken

Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een koffiehuis en een bar. Verfrissende drankjes aan de strandbar staan garant voor feelgood momenten. Bij de accommodatie kunnen de gasten een overnachting incl. ontbijt boeken. Een continentaal ontbijt nodigt 's ochtends uit om het bed te verlaten.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

facilities iconFaciliteiten

Hoteltype

  • Strandhotel
  • Gezinsvriendelijk hotel

Hoteluitrusting

  • Airconditioning
  • Hotelkluis
  • Liften
  • Café

Kamer

  • Badkamer
  • Douche
  • Ligbad
  • Haardroger

Afstanden

  • Stadscentrum
  • Toeristisch centrum
  • Strand
  • Zee

weerWeer & klimaat

jan

14°max
7uur
11 dgn

feb

15°max
9uur
8 dgn

mrt

16°max
10uur
11 dgn

apr

18°max
11uur
8 dgn

mei

21°max
12uur
9 dgn

jun

27°max
14uur
4 dgn

jul

30°max
14uur
3 dgn

aug

29°max
13uur
4 dgn

sep

26°max
11uur
7 dgn

okt

23°max
9uur
9 dgn

nov

18°max
8uur
12 dgn

dec

15°max
7uur
11 dgn

Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.

map iconKaart

award yellowBeoordelingen

Beoordeling van Rosa dei Venti

9,3
Fantastisch Hotel
op basis van 68 reviews

Toelichting

Algemeen9.3
Locatie8.9
Hygiëne9.5
Kamer9.4
Service9.4
Prijs/Kwaliteit9.5

Wat gasten zeggen

Geweldig hotelUitstekende serviceWaar voor je geldLekker ontbijtZeer schoon en netjesPrachtige kamers

Waarom Reisknaller?

check

Laagste prijs

We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.

check

Volledig beschermd

Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.

check

Geen boekingskosten

Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.

check

NL klantenservice

Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.