Géén boekingskosten
Boek met zekerheid
Beste prijsgarantie
Persoonlijk contact
Reisknaller

Op naar Opatija

Hotel Ambasador

Vind de beste prijs voor jouw reis

We zoeken de beste prijzen voor je…

Selecteer hierboven een vertrekdatum

Kies een blauwe (beste prijs) of grijze datum om de prijs en beschikbaarheid te zien.

Altijd de beste prijs
  • Vertrekdatum/
  • Terugkomst/
  • Reisgezelschap2 personen
  • Luchthaven/
  • Verzorging/
vanaf
0,00
per persoon
incl. vlucht

home yellowInformatie

Ligging

Dit complex bevindt zich in Opatija, direct aan het strand, op een rustige plek.

Hotelfaciliteiten

Het hotel met 3 liften beschikt over 27 eenpersoonskamers. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Een bagagedepot, een kluis en een geldautomaat behoren tot de faciliteiten van het verblijf. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het complex beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het complex beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Er zijn ook winkels. Op het terrein van het hotel bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoren een krantenkiosk, een tv-ruimte en een speelkamer. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, een oppasservice, een kinderopvang, een transferservice, roomservice, een wasservice en een muntwasserette. In het zakelijke gedeelte (businesscenter) zijn fax en projector voorhanden.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op zee genieten. De kamers met vloerbedekking beschikken over een kingsize bed en een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook zijn een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Een broekenpers is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, een televisie en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad en een bubbelbad. Een föhn, een make-upspiegel, badjassen en een telefoon zijn voor het gemak van de gasten beschikbaar. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het complex beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Verfrissend zwembadplezier garanderen verwarmde binnen- en buitenbaden, ook met zoutwater gevuld. Bovendien is een zwembadencomplex voor kinderen voorhanden. Verfrissende drankjes bij de zwembadbar/snackbar en aangename ontspanning in de whirlpool brengen alle waterratten in vervoering. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Wie lekker wil bewegen, kan van tennis en nordic walking genieten. Watersportliefhebbers wordt aquafitness aangeboden. Een fitnessstudio en aerobics maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het hotel. In het verblijf worden diverse wellnessaanbiedingen zoals bijvoorbeeld spa, sauna, een stoombad, hamam, een schoonheidssalon, massagebehandelingen, thalassobehandelingen, anti-aging behandelingen en een zonnebank aangeboden. Het complex biedt veel recreatiemogelijkheden aan waaronder een animatieprogramma, een miniclub en livemuziek.

Eten en drinken

Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Verfrissende drankjes aan de strandbar staan garant voor feelgood momenten. Er kan halfpension worden geboekt. Ontbijt, middagmaaltijd en een veelzijdig avondbuffet zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Dieetgerechten, glutenvrije maaltijden, vegetarische gerechten en kindermenu's worden op aanvraag bereid. Daarnaast stelt het complex speciale menu's beschikbaar. Een bijzondere attractie is live cooking.

Creditcards

De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

facilities iconFaciliteiten

Gebouwinformatie

  • Aantal eenpersoonskamers: 27
  • Rustige ligging

Strand

  • Ligstoelen
  • Parasols

Hoteluitrusting

  • Hotelkluis
  • Ontvangsthal
  • Liften: 3
  • Café: 1

Kamer

  • Badkamer
  • Douche
  • Ligbad
  • Haardroger

Maaltijden

  • Halfpension
  • Diner buffet
  • Dieetkeuken
  • Speciale aanbiedingen

Sport / amusement

  • Binnenbad
  • Buitenbad(en)
  • Zwembad
  • Kinderbad/gedeelte

Hoteltype

  • Strand

weerWeer & klimaat

jan

9°max
5uur
13 dgn

feb

11°max
6uur
13 dgn

mrt

13°max
8uur
13 dgn

apr

17°max
10uur
11 dgn

mei

20°max
11uur
15 dgn

jun

26°max
13uur
10 dgn

jul

29°max
13uur
9 dgn

aug

29°max
12uur
7 dgn

sep

24°max
10uur
11 dgn

okt

19°max
8uur
12 dgn

nov

14°max
6uur
14 dgn

dec

11°max
5uur
12 dgn

Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.

map iconKaart

award yellowBeoordelingen

Beoordeling van Hotel Ambasador

9,3
Fantastisch Hotel
op basis van 3 reviews

Toelichting

Locatie9.7
Hygiëne9.5
Faciliteiten9.3
Eten en drinken9.1

Wat onze klanten zeggen

A

Anoniem

Geverifieerd

NUENEN, NL • 30 juli 2026

10,0
Top hotel

Een hotel dat zijn 5 sterren meer dan waard is. Top kamers,geweldig ontbijt en vooral de service en de hygiëne is uitstekend. Alles brandschoon

Reis: 21 juli 2026
A

Anoniem

Strijen, Nederland • 17 september 2019

8,0
Een hotel met grandeur,uit vervlogen tijden

Hotel is prachtig gelegen. In de aerco is n geur toegevoegd.de kamers zijn ruim,met vloerbedekking.Het zwembad was 5 dgn gesloten, wat n tegenvaller is met slecht weer. Bij late aankomst stond n bord met eten klaar op de kamer,dit ook na vertraging bij n uitstapje. Buffet was afwisselend , naar werd slecht bijgevuld…

Reis: 1 september 2019
A

Anoniem

Strijen, Nederland • 17 september 2019

9,0
Goed hotel

Zwembad enkele dagen niet in gebruik.Eten op de kamer na een uitstapje. We mochten de kamer tot aan vertrek houden

Reis: 1 september 2019

Waarom Reisknaller?

check

Laagste prijs

We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.

check

Volledig beschermd

Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.

check

Geen boekingskosten

Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.

check

NL klantenservice

Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.