Op naar Fuenlabrada
Hotel Las Provincias
Vind de beste prijs voor jouw reis
Informatie
Ligging
Dit hotel bevindt zich in het recreatiegebied van Fuenlabrada, ongeveer 15km van het stadscentrum verwijdert. Restaurants (circa 200m), bars (circa 20m) discotheken (circa 250m) alsmede aansluiting op het openbaar vervoer (circa 50m) zijn in de directe omgeving van het hotel te vinden en deze bereikt u gemakkelijk te voet.
Hotelfaciliteiten
De 6 suites en de 94 tweepersoonskamers zijn verdeeld over 6 verdiepingen en zijn met een lift bereikbaar. De receptie in de ontvangstruimte is 24 uur per dag geopend. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een bagagedepot, een kluis en een drankenautomaat. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een autoverhuur, een wasservice en een muntwasserette. In het zakelijke gedeelte zijn fax, projector en kopieerapparaat beschikbaar.
Kamers
Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De met vloerbedekking uitgeruste kamers beschikken over een tweepersoonsbed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. Ook zijn een koelkast en een mini-koelkast aanwezig. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst, een stereo-installatie en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. In de badkamer, van een bidet voorzien, vinden de gasten een föhn en een telefoon. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Het verblijf beschikt over gezinskamers, niet-rokerskamers en rokerskamers.
Sport/entertainment
Een sport- en recreatieprogramma biedt vele leuke mogelijkheden om de vrije tijd naar eigen inzicht vorm te geven. Een zonneterras nodigt uit tot een ontspannen oponthoud. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals tennis, een fitnessstudio en aerobics zorgen voor de nodige afwisseling. Een disco en een nachtclub ronden het aanbod af.
Eten en drinken
Er is een grote keuze uit gastronomische voorzieningen zoals bv. een restaurant, een eetzaal, een koffiehuis en een bar. Een uitgebreid ontbijtbuffet staat garant voor een prima begin van de dag.
Creditcards
De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.
Faciliteiten
Gebouwinformatie
Gebouwd in het jaar: 2003
Verdiepingen - hoofdgebouw: 6
Aantal kamers (totaal): 100
Aantal tweepersoonskamers: 94
Hoteltype
Cityhotel
Betalingsmogelijkheden
American Express
Visa Card
MasterCard
Hoteluitrusting
24 uur geopende receptie
Hotelkluis: 1
Ontvangsthal: 1
Liften: 1
Kamer
Badkamer
Bidet
Haardroger
Telefoon
Sport / amusement
Aerobic: 1
Fitnessstudio: 1
Tennis: 1
Zonneterras
Afstanden
Restaurants: 200m
Bars / pubs: 20m
Disco / club: 250m
Openbaar vervoer: 50m
Weer & klimaat
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Kaart
Beoordelingen
Beoordeling van Hotel Las Provincias
Toelichting
Wat gasten zeggen
Waarom Reisknaller?
Laagste prijs
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Volledig beschermd
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Geen boekingskosten
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
NL klantenservice
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.
