Anoniem
GeverifieerdHellevoetsluis, NL • 8 augustus 2026
Mooie locatie maar kan wel wat onderhoud gebruiken
Goeie locatie maar hotelkamers kunnen wel wat onderhoud gebruiken
Op naar Port Alcudia
Eix Alcudia Hotel is een viersterrenhotel uitsluitend voor volwassenen, gelegen op slechts 150 meter van het zandstrand van Puerto de Alcúdia in het noorden van Mallorca. Het hotel bevindt zich in het centrum van de stad, op korte loopafstand van de haven, winkels, restaurants en bars. De middeleeuwse stad Alcúdia ligt op ongeveer 1 kilometer afstand.
Het hotel beschikt over een buitenzwembad, een terras met ligstoelen, een spa met sauna, Turks stoombad, jacuzzi en massagebehandelingen. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een fitnessruimte, een snackbar bij het zwembad en een loungebar. Daarnaast biedt het hotel gratis wifi, een 24-uursreceptie en een bagageopslag.
Eix Alcudia Hotel beschikt over 210 kamers, variërend van standaardkamers tot kamers met uitzicht op het zwembad. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, satelliet-tv, minibar, kluis (tegen betaling), bureau en een balkon of terras. De kamers zijn eenvoudig en modern ingericht, met een typisch Mallorcaanse stijl.
Gasten kunnen genieten van het buitenzwembad, de spa en de fitnessruimte. Er worden geen georganiseerde entertainmentactiviteiten aangeboden, wat bijdraagt aan de rustige en ontspannen sfeer van het hotel. De ligging in het centrum van Puerto de Alcúdia biedt mogelijkheden om de omgeving te verkennen, te winkelen of te genieten van het lokale nachtleven.
Het hotel biedt een restaurant met een gevarieerd ontbijtbuffet. Voor lunch en diner kunnen gasten terecht in de nabijgelegen restaurants en bars in het centrum van Puerto de Alcúdia. Er is ook een snackbar bij het zwembad voor lichte snacks en drankjes gedurende de dag.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Eix Alcudia Hotel
Anoniem
GeverifieerdHellevoetsluis, NL • 8 augustus 2026
Goeie locatie maar hotelkamers kunnen wel wat onderhoud gebruiken
Anoniem
GeverifieerdNederlands, NL • 1 mei 2026
Hotel was goed . Had alleen ‚s morgens veel last van lawaai, van fietsers die met hun wielrenners schoenen op de gang liepen en luid waren . Komen er veel wielrenners. Ontbijt was redelijk
Anoniem
GeverifieerdCapelle aan den IJssel, NL • 24 september 2025
Goed hotel. Adults only paste prima bij ons. Goede service en vriendelijk personeel. Ontbijt prima, avondeten iets minder maar ook zeker goed. Kamer behoorlijk schoon. Avond entertainment wisselend van niveau, maar leuk dat ze dit aanbieden. Al met al een prima ervaring.
Anoniem
GeverifieerdZuid-Scharwoude, NL • 18 augustus 2025
Ontbijt was perfect. Veel keuze en elke dag verse producten, erg goed! Kamers waren schoon en netjes en werden elke dag opgemaakt. Kamers aan de kant van de weg waren wel erg gehorig. Dit was tevens ook aan de gang zijde, oordoppen zijn wenselijk om dan mee te nemen als je slecht in slaap komt.
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.