Anoniem
GeverifieerdKoog aan de Zaan, NL • 5 mei 2026
Hotel Dalyan Resort in Turkije
Uitstekend redort, prachtig gelegen aan de oever van de rivier/delta. Prima keuken en zeer betaalbaar. Behulpzaam personeel, maar slecht sprekend engels.
Op naar Dalyan
Dalyan Resort ligt in een prachtige omgeving met adembenemend uitzicht op de rivier de Calbis, de antieke stad Kaunos en de Lycische koningsgraven. Deze accommodatie bevindt zich in het schilderachtige stadje Dalyan op 25 km afstand van de luchthaven van Dalaman.
In de weelderige groene tuin is een zwembad waar je een verfrissende duik kunt nemen. Voor kinderen is er een apart kinderbad. Voor de sportieve gasten is er een fitnessruimte (voor gasten vanaf 12 jaar). Je kunt ook tegen betaling tafeltennissen of kano's huren. Daarnaast biedt het hotel tegen betaling toegang tot de sauna, het Turkse bad en kun je genieten van een massage. De pendelboot van Dalyan Resort staat voor u klaar om u naar het strand te brengen, zodat u kunt genieten van de zon en de zee.
De kamers zijn standaard voorzien van onder andere airconditioning, een kluisje, televisie, telefoon, minibar (tegen betaling), een badkamer met douche, toilet en föhn, en een terras.
Wil je iets meer luxe? Upgrade naar een deluxe kamer voor meer ruimte en een hydromassage douche. Deze kamers bevinden zich op de eerste verdieping. De suites zijn ruimer, hebben twee terrassen en de badkamer is ook voorzien van een hydromassage douche.
De familiekamers van Dalyan Resort Hotel bestaan uit twee aparte ruimtes, wat zorgt voor meer slaapvertrekken. Ook hier is de badkamer voorzien van een hydromassage douche.
LET OP: De deluxe familiekamers beschikken niet over een balkon of terras.
Het hotel beschikt over een restaurant met buiten terras en een pool/snackbar. U verblijft hier op basis van logies/ontbijt.
jan
feb
mrt
apr
mei
jun
jul
aug
sep
okt
nov
dec
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.
Beoordeling van Dalyan Resort
Anoniem
GeverifieerdKoog aan de Zaan, NL • 5 mei 2026
Uitstekend redort, prachtig gelegen aan de oever van de rivier/delta. Prima keuken en zeer betaalbaar. Behulpzaam personeel, maar slecht sprekend engels.
Anoniem
GeverifieerdKoog aan de Zaan, NL • 29 april 2026
Aan de oever van de rivier heel veel zitjes met langs varende boten. 2 Zwembaden met voldoende zitjes en ligstoelen. Verblijven niet groot, maar met fijn overdekt terrasje langs het zwembad. Uitstekende keuken en heel betaalbaar. Heet vriendelijk personeel, maar spreken nog slecht engels!
Anoniem
GeverifieerdGrootebroek, NL • 21 april 2026
Hr. M. Lamers
GeverifieerdNL • 18 oktober 2023
Mooi resort buiten het centrum gelegen, direct aan het water met een fantastisch uitzicht op de koningsgraven. Ontbijt vrij eenvoudig, weinig variatie. Avondeten daarentegen zeer uitgebreid en zeer afwisselend en heerlijk! Zeer vriendelijk personeel en erg behulpzaam. Kamer is eenvoudig, netjes en functioneel.
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.