Op naar Lepe
Apartamentos Leo Islamar
Vind de beste prijs voor jouw reis
Informatie
Ligging
Leo Islamar ligt in Islantilla aan de Costa de la Luz, tussen Isla Cristina en Lepe. Het appartementencomplex bevindt zich op ongeveer 150 tot 200 meter van het brede zandstrand en ligt in het levendige centrum van Islantilla, vlak bij winkels, restaurants en het winkelcentrum. Dankzij de centrale ligging zijn alle voorzieningen eenvoudig te voet bereikbaar.
Hotelfaciliteiten
Het complex beschikt over een buitenzwembad met zonneterras, een kinderbad, een padelbaan, een restaurant en gratis wifi. Daarnaast zijn er groene tuinen en gemeenschappelijke ontspanningsruimtes aanwezig. De combinatie van strand, zwembad en centrale ligging maakt het complex populair bij gezinnen en koppels.
Kamers
De appartementen van Leo Islamar zijn praktisch en comfortabel ingericht en beschikken over een woonkamer met zithoek, airconditioning, televisie en een volledig uitgeruste kitchenette of keuken. Daarnaast zijn er één- en tweekamerappartementen beschikbaar, voorzien van een eigen badkamer en een balkon of terras. De ruime indeling maakt de accommodaties bijzonder geschikt voor gezinnen en vakantiegangers die graag zelfstandig verblijven. Veel appartementen bieden uitzicht op het zwembad of de omgeving van Islantilla.
Sport/entertainment
Het zwembadengedeelte in de openlucht staat garant voor heerlijke verfrissing. Op het terras staan ligstoelen onder parasols ter ontspanning. Bij de zwembadbar kunnen de gasten kiezen uit diverse verfrissende drankjes. Het verblijf biedt een omvangrijk buitensportprogramma met fietsen/mountainbiken, tennis, golfen, padel en vissen aan. Tot het watersportprogramma van het hotel behoren windsurfen, jetskiën, waterfietsen, kanovaren, zeilen, snorkelen en duiken. De fitnessruimtes zijn perfect geschikt voor een uitgebreide en afwisselende workout.
Eten en drinken
Het complex beschikt over een restaurant en in de directe omgeving bevinden zich tal van bars, cafés en restaurants. Dankzij de centrale ligging kunnen gasten gemakkelijk genieten van lokale Andalusische specialiteiten, verse visgerechten en tapas. De appartementen beschikken bovendien over kookfaciliteiten voor wie liever zelf maaltijden bereidt.
Faciliteiten
Gebouwinformatie
Aan een hoofdweg gelegen
Gebouwd in het jaar: 1999
Jaar van renovatie: 2005
Verdiepingen - hoofdgebouw: 3
Hoteltype
Appartementenhotel
Strand
Strand
Betalingsmogelijkheden
American Express
Visa Card
MasterCard
Hoteluitrusting
Liften: 1
Bar(s): 1
Restaurant(s): 1
Internetaansluiting
Kamer
Badkamer
Douche
Ligbad
Bidet
Sport / amusement
Buitenbad(en): 1
Pool-/snackbar: 1
Ligstoelen: 1
Parasols: 1
Afstanden
Winkelmogelijkheden: 200m
Restaurants: 200m
Bars / pubs: 200m
Disco / club: 3000m
Kaart
Beoordelingen
Beoordeling van Apartamentos Leo Islamar
Toelichting
Wat gasten zeggen
Waarom Reisknaller?
Laagste prijs
We halen de scherpste prijs voor je binnen. Vind je het ergens goedkoper? Wij matchen.
Volledig beschermd
Aangesloten bij ANVR, SGR en het Calamiteitenfonds. Zo zit je geld altijd goed.
Geen boekingskosten
Wat je ziet is wat je betaalt. Geen verrassingen achteraf.
NL klantenservice
Persoonlijk bereikbaar via chat, mail en telefoon. Gewoon door echte mensen.
