La Quinta Menorca by PortBlue Boutique





Vind de beste prijs:
Hotels en vliegmaatschappijen passen voortdurend hun aanbod aan waardoor getoonde prijzen nog kunnen wijzigen. Controleer de prijs en zoek de meest actuele en laagste prijs op.
Informatie
Adults Only
Ligging
Dit luxueuze hotel is gelegen tussen de baaien Cala'n Bosch (ongeveer 250 meter) en Son Xoriguer (ongeveer 400 meter). Het resortcentrum met de beroemde haven 'Lago Cala'n Bosch' ligt op slechts 300 meter.
Hotelfaciliteiten
Het hotel biedt op 3 verdiepingen 82 kamers; 6 suites, 8 eenpersoons- en 66 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. De receptie in de ontvangstruimte is 24 uur per dag geopend. Tot de faciliteiten van het hotel behoren een garderobe, een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over meerdere voor minder validen toegankelijke vrijetijdsbestedingen en rolstoelvriendelijke faciliteiten. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, een roomservice tegen betaling, een wasservice, een kapper, een muntwasserette, een hotelarts en een eigen shuttlebus. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur (tegen toeslag) op prijs stellen. Er liggen dagbladen (gebruik tegen betaling). Bij het zakendoen kan van het businesscenter gebruik worden gemaak.
Kamers
De kamers zijn uitgerust met een slaapkamer, woonkamer en een badkamer. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en een individueel regelbare verwarming. De meeste kamers hebben een balkon. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos). Tot de extra´s van de kamers behoren pantoffels. De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad en een bubbelbad. Voor het dagelijks gebruik zijn een föhn en badjassen verkrijgbaar. Bovendien zijn rolstoelvriendelijke kamers met een barrière vrije badkamer te boeken.
Sport/entertainment
Het zwembadcomplex met overdekte gedeeltes en zones in de openlucht nodigt uit tot ontspannen zwemplezier. Verfrissende drankjes bij de zwembadbar/snackbar en aangename ontspanning in de whirlpool brengen alle waterratten in vervoering. Op het zonneterras zijn ligstoelen en parasols beschikbaar. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken, tennis en paardrijden genieten. Met windsurfen, kanovaren, catamaranzeilen, snorkelen en duiken voelen zich ook watersportliefhebbers helemaal op hun gemak. De gasten in het verblijf beschikken over vele indoorsportmogelijkheden zoals bijvoorbeeld de fitnessstudio, tafeltennis, yoga en gymnastiek. Het hotel beschikt over een wellnessgedeelte met een spa, een sauna, een stoombad, een hamam, een schoonheidssalon, een zonnebank en ook (tegen betaling) massagebehandelingen.
Eten en drinken
Een eetzaal, een ontbijtzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. In het niet-rokersrestaurant met airconditioning en kinderstoelen worden de gasten culinair verwend. Het hotel biedt een overnachting incl. ontbijt en halfpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Een continentaal ontbijtbuffet belooft een goede start in de dag. Als middageten en diner kunnen verschillende à-la-cartegerechten worden gekozen. Dieetgerechten, glutenvrije maaltijden en vegetarische gerechten worden op aanvraag bereid. Daarnaast stelt het verblijf speciale menu's beschikbaar. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.
Creditcards
De volgende creditcards worden geaccepteerd: American Express, Visa, Diners Club en MasterCard.
Faciliteiten
Gebouwinformatie
- Gebouwd in het jaar: 2000
- Verdiepingen - hoofdgebouw: 3
- Tuin (m²): 1
- Terras (m²): 1
Meer faciliteiten
Hoteltype
- Kuurhotel
- Strand
- Strand
Betalingsmogelijkheden
- American Express
- Visa Card
- MasterCard
- Diners Club
Strand
- Ligstoelen
- Parasols
Hoteluitrusting
- 24 uur geopende receptie
- Hotelkluis: 1
- Wisselkantoor: 1
- Garderobe: 1
Meer faciliteiten
Kamer
- Badkamer
- Douche
- Ligbad
- Haardroger
Meer faciliteiten
Maaltijden
- Halfpension
- Ontbijtbuffet
- Lunch à la carte
- Diner buffet
Meer faciliteiten
Sport / amusement
- Binnenbad: 1
- Buitenbad(en): 1
- Kinderbad/gedeelte: 1
- Pool-/snackbar: 1
Meer faciliteiten
Afstanden
- Stadscentrum: 300m
- Zee: 250m
- Meer: 300m
- Winkelmogelijkheden: 300m
Meer faciliteiten
Hygiëne
- Afstandsregels
- Verscherpte reinigingsmaatregelen
- Contactloos betalen
- Contactloze check-in/check-out
Meer faciliteiten
Kaart
Waarom De Reisknaller?
- Met zorg samengesteld
- Keuze uit mooie reizen
- Veilig betalen met iDeal
- Zekerheid van ANVR en SGR


