Vind de beste prijs:
Hotels en vliegmaatschappijen passen voortdurend hun aanbod aan waardoor getoonde prijzen nog kunnen wijzigen. Controleer de prijs en zoek de meest actuele en laagste prijs op.
Informatie
Ligging
Dit airporthotel beschikt over perfecte condities voor zakenreizigers die op luchthaven Venezia - Marco Polo (VCE) (slechts 4 km verwijderd) aankomen of er vanaf vertrekken en bevindt zich midden in het centrum van Campalto.
Hotelfaciliteiten
Graag heet het hotel de gasten in een hotel met 3 verdiepingen met een lift en 28 niet-rokerskamers welkom. Engelstalig personeel achter de 24-uurs receptie in de ontvangstruimte is graag bij alle vragen behulpzaam. Het voorzieningenaanbod van het hotel bevat een bagagedepot en een kluis. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet (tegen toeslag). De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (kosteloos) of op de parkeerplaats parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren een 24-uurs beveiligingsdienst, een transferservice en roomservice. Bij het zakendoen kan van het businesscenter gebruik worden gemaakt en staat een fax ter beschikking.
Kamers
Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed of een queensize bed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Ook een mini-koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos). De badkamers zijn uitgerust met een douche, een bad en een bidet. Als extra comfort vinden de gasten hier een föhn. Als extra service genieten de gasten in de badkamers van cosmetische producten. Rolstoelvriendelijke kamers kunnen worden geboekt. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126404
Eten en drinken
Voor de gasten staan een niet-rokers restaurant, een ontbijtzaal en een bar ter beschikking. Er kan een overnachting incl. ontbijt worden geboekt. Een uitgebreid ontbijtbuffet nodigt 's ochtends uit om het bed te verlaten. Ook bijzondere maaltijden zoals bijvoorbeeld vegetarische gerechten zijn verkrijgbaar.
Creditcards
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa en MasterCard.
Faciliteiten
Hoteltype
- Airporthotel
- Charmant hotel
- Gezinsvriendelijk hotel
Betalingsmogelijkheden
- Visa Card
- MasterCard
- Pinpas
Hoteluitrusting
- Airconditioning
- 24 uur geopende receptie
- Hotelkluis
- Liften
Meer faciliteiten
Kamer
- Badkamer
- Douche
- Ligbad
- Bidet
Meer faciliteiten
Hygiëne
- Afstandsregels
- Verscherpte reinigingsmaatregelen
- Contactloos betalen
- Handdesinfectiemiddelen voor gasten
Meer faciliteiten
Kaart
Waarom De Reisknaller?
- Met zorg samengesteld
- Keuze uit mooie reizen
- Veilig betalen met iDeal
- Zekerheid van ANVR en SGR


